Tibetietiški smilkalai

Tibetietiški smilkalai užima ypatingą vietą aromaterapijos tradicijoje ir laikomi unikaliu senovės gydymo ir Dievų garbinimo palikimu. Šių smilkalų gamybos paslaptys iki šių dienų atėjo iš amžių gilumos, o mūsų dienomis senieji tibetietiški receptai perduodami iš kartos į kartą. Visos žolės renkamos rankomis tiksliai nustatytu laiku Himalajų aukštikalnėse.
Kažkada Tibeto vienuoliai kalnuose rinko dieviškąsias žoles, panaudodami jas ritualams, meditacijoms ir žmonių gydymui. Kinijai okupavus Tibetą buvo ypatingai saugomos smilkalų gaminimo tradicijos. Tibeto vienuolių palikuonys persikėlė į Indiją bei Nepalą ir pratęsė senąją tradiciją.
Tibetietiškų smilkalų lazdelės, į kurių sudėtį įeina iki 40 komponentų, nuo indiškų smilkalų skiriasi tuo, jog neturi bambuko pagrindo, o degdami palaipsniui keičia kvapą, suteikdami naujus kvapo atspalvius. Visos tibetietiškų smilkalų formulės neturi jokių toksinių ir narkotinių medžiagų, alerginių komponentų. Kiekviena tiebetietiškų smilkalų rūšis turi nepakartojamą kvapą ir unkalias gydomąsias bei ekstrasensorines savybes. Tibetietiškos lazdelės skirtos ne tik deginimui. Su jų pagalba prideginami akupunktūriniai taškai. Jei jūs sutrinsite smilkalų lazdelę ir miltelius supilsite į atitinkamą aliejų ar kremą, tai gausite puikią masažo priemonę, mažinančią skausmą, nuimančią nuovargį ir turinčią daugybę kitų naudingų savybių.

Rezultatų: 1